Učitavanje...

Nema aktivnih predstava u ovoj manifestaciji!

Podaci o događaju

NAKON KUPNJE VOUCHERA OBAVEZNO KONTAKTIRATI ORGANIZATORA NA BROJ ILI MAIL NAVEDEN NA VOUCHERU RADI PRIJAVE IMENA PUTNIKA TE KONTAKT PODATAKA!

*Organizator nije odgovoran za putnikov nepolazak ukoliko ne dostavi naveden podatke, a Organizator promijeni termin polaska radi izvanrednih okolnosti.

POLAZAK NA DAN KONCERTA IZ:
• Zagreba (KOLODVOR) - 06.00h autobusni kolodvor
• Zagreba (VELESAJAM) - 06.05h parkiralište iza INA zgrade
• Zagreba (ARENA) - 06.15h autobusno stajalište ispred ARENE
• Jastrebarsko - 6.30h naplatne kućice Jastrebarsko
• Karlovac - 06.50h BP PETROL pored naplatnih kućica
• Vukova Gorica - 07.00h benzinska postaja Vukova Gorica (INA)
• Ravna Gora - 07.20h benzinska postaja Ravna Gora (TIFON)
• Rijeka - 08.30h benzinska postaja Vrata Jadrana (kod McDonaldsa)

Dolazak do mjesta koncerta oko 15.00h. Slobodno vrijeme do početka koncerta.
Povratak iz mjesta koncerta pola sata nakon koncerta.

 

Način plaćanja: virmanom ili internet bankarstvom te kreditnim karticama! 
• Plaćanje na rate (virmanom ili internet bankarstvom):
 
     1. rata - platiti u roku od tri dana
     2. rata - platiti u roku od mjesec dana  

Putovanje maloljetnih osoba bez pratnje odrasle osobe! 
Maloljetni putnici koji putuju bez pratnje odrasle osobe na polazak moraju donijeti ispunjenu i potpisanu "Suglasnost za maloljetne putnike na putovanju sa Svikoncerti.eu"

INFORMACIJE O POLASKU: 
Sve informacije o polasku (broj perona, broj autobusa, vrijeme...) biti će objavljeni na stranici aranžmana 2-3 dana prije polaska, a o tome će svi putnici dobiti obavijest putem emaila.

PARKIRALIŠTE U ZAGREBU za putnike koji dolaze automobilom:
* u Strojarskoj ulici pored samog autobusnog kolodvora. Cijena dnevne karte 10,00kn i 60,00kn ovisno o parkiralištu (nedjeljom se ne naplačuje).

Organizator prijevoza:
SVIKONCERTI d.o.o. putnička agencija za usluge
Zagrebačka 71 | 42000 Varaždin
OIB: 36825513796
Opće uvjete organizatora možete pročitati na https://www.svikoncerti.eu/opci-uvjeti.html

Karta
  • Dodatne informacije:

    eventim@svikoncerti.eu
     SVIKONCERTI

    Vara%C5%BEdin%2C%20Croatia